SPIP

Système de Publication pour Internet

http://www.spip.net

Les articles publiés sur le site

  • #SLOGAN_SITE_SPIP

    14 février 2016, par HanjoBakens, , ,
    De slogan van de site staat vermeld in het configuratieformulier van de site. - Bakens / statique, #SLOGAN_SITE_SPIP, SPIP 3.0
  • #ANCRE_PAGINATION

    14 février 2016, par HanjoBakens, ,
    #ANCRE_PAGINATION forceert een alternatief anker voor pagina-navigatie bij de indeling in meerdere pagina's van een lus. Het baken #PAGINATION forceert standaard een anker voor pagina-navigatie bij de indeling in meerdere pagina's van een lus. Dankzij dit anker kan de browser de pagina zodanig (...)
  • |agenda_affiche

    14 février 2016, par HanjoFilters, , ,
    Het filter agenda_affiche toont een kalender en wordt toegepast op een baken dat het totaal aantal weer te geven elementen aangeeft (meestal #TOTAL_BOUCLE) en heeft drie parameters: een tekst die wordt weergegeven als het gefilterde resultaat leeg is (geen weer te geven elementen); een type (...)
  • |vider_attribut

    14 février 2016, par HanjoFilters, ,
    Het filter vider_attributattribuut is een variant van inserer_attribut en maakt het mogelijk om HTML-attributen te verwijderen. Je kunt er bijvoorbeeld een attribuut mee her-initialiseren vóór je er een nieuwe waarde aan toekent: (...)
  • |concat

    14 février 2016, par HanjoFilters, ,
    Met het filter |concat kunnen twee of meer tekenreeksen samengevoegd worden. Het aantal parameters van het filter is onbeperkt. Voorbeeld: |concatwaarde1,waarde2,.... - Filters / concat, SPIP 1.9.2

Rechercher

Recherche avancée

Sites Web