SPIP

Système de Publication pour Internet

http://www.spip.net

Les articles publiés sur le site

  • Hulp bij het debuggen van skeletten

    7 avril 2016, par HanjoOverige geavanceerde functies
    SPIP bevat enkele functies die de webmaster van dienst kunnen zijn tijdens de ontwikkeling van de skeletten voor de verschillende pagina's van zijn website. Deze functies komen beschikbaar door het toevoegen van specifieke variabelen aan de URL van de opgeroepen pagina. De parameters «var_mode» (...)
  • Een afbeelding aan een artikel toevoegen in SPIP 2

    5 avril 2016, par HanjoGids voor redacteurs
    In SPIP 2 kan een afbeelding op twee manieren geplaatst worden: Als illustratie om de tekst vaneen artikel te verrijken of verduidelijken. Als bijlage (of portfolio) in aanvulling onder de tekst. Deze optie is alleen beschikbaar wanneer de webmaster dit in de configuratie mogelijk heeft (...)
  • Verhuizing van een SPIP site

    3 avril 2016, par HanjoInstallatie
    Hoe verzamel je alle gegevens van een SPIP site om bijvoorbeeld van provider te kunnen veranderen. - Installatie
  • Een upgrade uitvoeren

    1er avril 2016, par HanjoInstallatie
    Een upgrade van SPIP uitvoeren is erg eenvoudig. Toch geven we hier stap-voor-stap instructies om fouten te voorkomen. De hieronder in detail beschreven procedure kan ingewikkeld lijken. We gaan met opzet in op de details van elke operatie om fouten te voorkomen; maar in de praktijk duurt een (...)
  • De wijzigingen in de opeenvolgende subversies van SPIP

    1er avril 2016, par HanjoOntwikkeling en upgrades
    In deze Nederlandstalige versie van de documentatie van SPIP worden alleen de releases van hoofdversies uitgebreid besproken. Voor de wijzigingen in de subversies verwijzen we naar de Franstalige documentatie. Je vindt de beschrijvingen in rubriek Évolutions et mises à jour met als titel (...)

Rechercher

Recherche avancée

Sites Web